Відвідувачі

Сейчас 27 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Статистика відвідувань

День Заводського району

   26 травня 2017 року відбулося урочисте святкування 48 річниці з дня заснування Заводського району. Наш район має багату, насичену бурхливими подіями історію та славні трудові традиції. Мешканців району привітали керівники міста та депутати міської ради.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів центру

   25 травня 2017 року в Заводській районній адміністрації відбулися урочисті збори, присвячені 48 річниці з дня заснування Заводського району.

Подробнее...

Навчання навикам надання першої медичної допомоги

   19 травня в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» пройшли навчання навикам надання першої медичної допомоги.

Подробнее...

Величезне і прекрасне слово – Мати. Від неї все на світі! Навіть світ!

   15 травня в Запорізькому політехнічному центрі відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному Дню матері. Свято матері в Україні відзначають у другу неділю травня.

Подробнее...

День Європи в Запоріжжі

   Учні Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, незважаючи на дощ, прийняли участь у святкуванні дня Європи в Україні. Урочисте відкриття заходу відбулося 14 травня на площі Фестивальній.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів Заводського району
«Зірковий шлях -2017»

   12 травня в гімназії № 46 відбулося нагородження грамотами та подяками найкращих учнів та педагогічних працівників Заводського району. Серед найкращих є учні та педагогічні працівники політехнічного центру професійно-технічної освіти: за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності було нагороджено учня групи ЕМ 124 Синякова Владислава та його майстра Бачурського М.І.; за ІІІ місце в обласному конкурсі «Запорізькі Викрутаси - 2017» було нагороджено ученицю групи ТХ 247 Безкровну Марію та керівника гуртка Єременко Т.В.; за ІІ місце у відкритій першості міста з кікбоксінгу нагороджено учня групи ЕГ 116 Угня Максима та його наставника, заступника директора з ВР Живицю М.А.

Подробнее...

Виховний захід, присвячений Великій перемозі

   Все більше спогадів і менше сподівань...
   І на чолі утрат сліди глибокі...
   Як непомітно ближчає та грань,
   що жде за нею прикінцевий спокій...
   10 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Великій перемозі над нацизмом у другій світовій війні.

Подробнее...

Відкрита виховна година до свята Перемоги

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

Подробнее...

«Містер центр - 2017»

   Ми звикли до конкурсів дівочої краси, але на правах справедливості і рівності в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти 4 травня відбувся конкурс серед юнаків - «Містер центр - 2017». Це було незвичне свято, в ньому взяли участь учні першого та другого курсів: Фомічов Олександр, учень групи ЕМ 125; Корховий Данило, учень групи КК 145; Горошко Олександр, учень групи ЕГ 116; Юдников Руслан, учень групи ЕГ 116; Швець Олександр, учень групи КК146.

Подробнее...

День відкритих дверей для випускників

загальноосвітніх шкіл Заводського району

   26 та 28 квітня в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбувся день відкритих дверей для випускників ЗОШ № 13, № 21 та № 85. Були присутні учні 8-х, 9-х та 11-х класів. Працівники групи Метінвест підготували для школярів тренінг спрямований на формування інтересів підлітків.

Подробнее...

Участь учнів центру в привітанні на Пасху мешканців м. Запоріжжя

   За участю учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти на базі якого засновано козацький курінь – отаман – заступник директора з ВР Живиця М.А., було організована охорону вірян під час урочистої служби силами координаційної ради козаків Запорізької ОДА, МГО «Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ». Керівники козацьких організацій та молоді козаки прийняли участь в урочистій ході та молебні з нагоди Пасхи в церкві Святого Миколая в Хортицькому районі.

Подробнее...

Директорська зустріч з дітьми-сиротами

та дітьми, позбавленими батьківського піклування

   14 квітня, напередодні свята Пасхи в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбулася директорська зустріч з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Подробнее...

Участь учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти

в акції «Великодній кошик на передову»

   Учні Запорізького політехнічго центру професійно-технічної освіти з нагоди великого свята Пасхи напекли для бійців, які знаходяться в зоні АТО, солодких та смачних пирогів, які передали волонтерам кореспондентам «Індустріального Запоріжжя». Нехай радісні Пасхальні дні стануть благодатним початком нових перемог і звершень на життєвому шляху тих, хто й сьогодні захищає свободу і незалежність нашої рідної України.

Подробнее...

День Цивільного Захисту
в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти

   З метою відпрацювання учнями теоретичних знань з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного та особового складу навчального закладу в центрі відбувся День Цивільного Захисту.

Подробнее...

Меморандум про взаємодію та співпрацю

   7 квітня 2017 року ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» в особі заступника директора з ВР Живиці М.А. та Запорізький обласний комісаріат в особі комісара Запорізького обласного військового комісаріату полковника Біди О.М. підписали меморандум про взаємодію та співпрацю на п’ять років.

Подробнее...

Козацькому роду – нема переводу

«Гей, козак – козаченько,
Тай хоробре серденько,
Ой, міцні в нього руки –
Ворогам для науки!..»

   Запоріжжя – чудове місто, що виросло на березі Дніпра більше двох століть тому. Від дідів онукам, від батьків дітям передавалися легенди та бувальщини сивої давнини. Тут гриміла колись козацька відвага, палахкотіли січові багаття, стогнала земля. Запорізький край був центром формування вільного козацького війська – військової сили українського народу у боротьбі з іноземними загарбниками. Славетні сторінки історії міста овіяні натхненними справами багатьох поколінь.

Подробнее...

Ми зробимо Заводській район найчистішим у нашому місті

   Щороку, як тільки дозволяє природа, учні Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти беруть участь у прибиранні зелених зон міста. З ініціативою привести в належний стан територію нашого Заводського району звернувся до учнів депутат Запорізької міської ради, директор політехнічного центру професійно-технічної освіти Полухін Володимир Федорович.

Подробнее...

Наша професія - найкраща!

   29 березня в ІІ корпусі Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти було проведено брейн-ринг серед представників команд груп 126, 225, 235, 224, 36т з професій «Машиніст крана металургійного виробництва. Слюсар-ремонтник», «Прокатник гарячого металу. Слюсар-ремонтник».

Подробнее...

Участь учнів центру в заходах, присвячених

створенню Національної гвардії України

   26 березня 2017 року в Україні відмічали третю річницю створення Національної гвардії України. Учні групи ЕГ 115 Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти разом з класним керівником Лебеденко С.О. прийняли участь в заходах, які стартували о 10 годині ранку на площі Фестивальній.

Подробнее...

Участь учнів політехнічного центру в відкритті

інформаційної дошки пам’яті загиблим бійцям добровольчих батальйонів

   13 березня 2017 року відбулося відкриття інформаційної дошки на честь добровольчих батальйонів. Подію приурочили до Всеукраїнського дня добровольця, який віднині відзначатимуть 14 березня.

Подробнее...