Календар

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Відвідувачі

Сейчас 34 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Статистика відвідувань

Свято останнього дзвоника в політехнічному центрі

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені
Хай Вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся , щоб не було,
Хай удачі в Вас буде багато
І людське зігріває тепло!

   Завершився навчальний рік. В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося свято останнього дзвоника, який символізує закінчення навчального закладу для учнів груп:

Подробнее...

Відвідування дитячого санаторія для дітей з особливими потребами

Сильніше всього бувають ті,
хто направляє свої сили на добрі справи...

   В усі часи добрі люди допомагали тим, хто більш за все цього потребує. Благодійність — це, звісно, добра справа і нам молоді, слід навчитися ділитися з іншими, з добрим серцем і без жадібності.

Подробнее...

День донора в центрі

   Щорічно 14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора. Всесвітня організація охорони здоров'я вибрала цей день як прояв вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, коли здають свою кров. Саме цього дня в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини.

Подробнее...

Участь учнів політехнічного центру в засіданні клубу лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ

   14 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого центру «Чайка» (острів Хортиця) відбулося засідання клубу лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області на тему «Формування лідерських навичок молоді до активної участі у громадському житті».

Подробнее...

Поздоровлення на день захисту дітей

   1 червня 2017 року директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей. Свято відбулося у будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. У вітальному слові для батьків та дітей Полухін В.Ф. відзначив день захисту дітей - прекрасне свято радості і одвічної надії.

Подробнее...

Участь учнів центру в «Фестивалі сім’ї»

   28 травня 2017 року в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся «Фестиваль сім’ї». Свято пройшло під лозунгом «Щаслива родина - міцна країна».

Подробнее...

День Заводського району

   26 травня 2017 року відбулося урочисте святкування 48 річниці з дня заснування Заводського району. Наш район має багату, насичену бурхливими подіями історію та славні трудові традиції. Мешканців району привітали керівники міста та депутати міської ради.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів центру

   25 травня 2017 року в Заводській районній адміністрації відбулися урочисті збори, присвячені 48 річниці з дня заснування Заводського району.

Подробнее...

Навчання навикам надання першої медичної допомоги

   19 травня в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» пройшли навчання навикам надання першої медичної допомоги.

Подробнее...

Величезне і прекрасне слово – Мати. Від неї все на світі! Навіть світ!

   15 травня в Запорізькому політехнічному центрі відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному Дню матері. Свято матері в Україні відзначають у другу неділю травня.

Подробнее...

День Європи в Запоріжжі

   Учні Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, незважаючи на дощ, прийняли участь у святкуванні дня Європи в Україні. Урочисте відкриття заходу відбулося 14 травня на площі Фестивальній.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів Заводського району
«Зірковий шлях -2017»

   12 травня в гімназії № 46 відбулося нагородження грамотами та подяками найкращих учнів та педагогічних працівників Заводського району. Серед найкращих є учні та педагогічні працівники політехнічного центру професійно-технічної освіти: за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності було нагороджено учня групи ЕМ 124 Синякова Владислава та його майстра Бачурського М.І.; за ІІІ місце в обласному конкурсі «Запорізькі Викрутаси - 2017» було нагороджено ученицю групи ТХ 247 Безкровну Марію та керівника гуртка Єременко Т.В.; за ІІ місце у відкритій першості міста з кікбоксінгу нагороджено учня групи ЕГ 116 Угня Максима та його наставника, заступника директора з ВР Живицю М.А.

Подробнее...

Виховний захід, присвячений Великій перемозі

   Все більше спогадів і менше сподівань...
   І на чолі утрат сліди глибокі...
   Як непомітно ближчає та грань,
   що жде за нею прикінцевий спокій...
   10 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Великій перемозі над нацизмом у другій світовій війні.

Подробнее...

Відкрита виховна година до свята Перемоги

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

Подробнее...

«Містер центр - 2017»

   Ми звикли до конкурсів дівочої краси, але на правах справедливості і рівності в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти 4 травня відбувся конкурс серед юнаків - «Містер центр - 2017». Це було незвичне свято, в ньому взяли участь учні першого та другого курсів: Фомічов Олександр, учень групи ЕМ 125; Корховий Данило, учень групи КК 145; Горошко Олександр, учень групи ЕГ 116; Юдников Руслан, учень групи ЕГ 116; Швець Олександр, учень групи КК146.

Подробнее...

День відкритих дверей для випускників

загальноосвітніх шкіл Заводського району

   26 та 28 квітня в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбувся день відкритих дверей для випускників ЗОШ № 13, № 21 та № 85. Були присутні учні 8-х, 9-х та 11-х класів. Працівники групи Метінвест підготували для школярів тренінг спрямований на формування інтересів підлітків.

Подробнее...

Участь учнів центру в привітанні на Пасху мешканців м. Запоріжжя

   За участю учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти на базі якого засновано козацький курінь – отаман – заступник директора з ВР Живиця М.А., було організована охорону вірян під час урочистої служби силами координаційної ради козаків Запорізької ОДА, МГО «Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ». Керівники козацьких організацій та молоді козаки прийняли участь в урочистій ході та молебні з нагоди Пасхи в церкві Святого Миколая в Хортицькому районі.

Подробнее...

Директорська зустріч з дітьми-сиротами

та дітьми, позбавленими батьківського піклування

   14 квітня, напередодні свята Пасхи в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбулася директорська зустріч з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Подробнее...

Участь учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти

в акції «Великодній кошик на передову»

   Учні Запорізького політехнічго центру професійно-технічної освіти з нагоди великого свята Пасхи напекли для бійців, які знаходяться в зоні АТО, солодких та смачних пирогів, які передали волонтерам кореспондентам «Індустріального Запоріжжя». Нехай радісні Пасхальні дні стануть благодатним початком нових перемог і звершень на життєвому шляху тих, хто й сьогодні захищає свободу і незалежність нашої рідної України.

Подробнее...

День Цивільного Захисту
в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти

   З метою відпрацювання учнями теоретичних знань з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного та особового складу навчального закладу в центрі відбувся День Цивільного Захисту.

Подробнее...