Календар

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Відвідувачі

Сейчас 30 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Статистика відвідувань

Стажування педпрацівників на ПАТ МК "Запоріжсталь"

за професією "Машиніст крана металургійного виробництва"

ВІЙСЬКОВІ ВУЗИ

ПРОДОВЖИЛИ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ

з 8 - 12 серпня 2017 року за результатами ЗНО

2016 р. або 2017 р. (не нижче 100 балів).

За довідками звертатися за тел. 095 433 25 81

воєнком Любарський Геннадій Андрійович

Звіт директора

П р о т о к о л

конференції трудового колективу

ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»

від  29.06.2017 р.

Подробнее...

Свято останнього дзвоника в політехнічному центрі

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені
Хай Вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся , щоб не було,
Хай удачі в Вас буде багато
І людське зігріває тепло!

   Завершився навчальний рік. В ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбулося свято останнього дзвоника, який символізує закінчення навчального закладу для учнів груп:

Подробнее...

Державні кваліфікаційні атестації

   З 21.06 по 30.06 2017 року у Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» проходили державні кваліфікаційні атестації. Повний курс навчання закінчили наступні групи:

Подробнее...

Відвідування дитячого санаторія для дітей з особливими потребами

Сильніше всього бувають ті,
хто направляє свої сили на добрі справи...

   В усі часи добрі люди допомагали тим, хто більш за все цього потребує. Благодійність — це, звісно, добра справа і нам молоді, слід навчитися ділитися з іншими, з добрим серцем і без жадібності.

Подробнее...

День донора в центрі

   Щорічно 14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора. Всесвітня організація охорони здоров'я вибрала цей день як прояв вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, коли здають свою кров. Саме цього дня в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини.

Подробнее...

Участь учнів політехнічного центру в засіданні клубу лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ

   14 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого центру «Чайка» (острів Хортиця) відбулося засідання клубу лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області на тему «Формування лідерських навичок молоді до активної участі у громадському житті».

Подробнее...

Подяка Володимиру Федоровичу

   Вітаємо директора Запорізького політехнічного центру Полухіна Володимира Федоровича з Подякою Заводської районної адміністрації за активну участь в підготовці та проведенні заходів до 48- річниці з дня заснування Заводського району.

Подробнее...

Поздоровлення на день захисту дітей

   1 червня 2017 року директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей. Свято відбулося у будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. У вітальному слові для батьків та дітей Полухін В.Ф. відзначив день захисту дітей - прекрасне свято радості і одвічної надії.

Подробнее...

Засідання робочої групи

   З метою модернізації змісту і структури професійно-технічної освіти, відповідно до вимог ринку праці та з урахуванням потреб підприємств-замовників кадрів, на базі Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» 01 червня 2017 року відбулося засідання чотирьохсторонньої робочої групи щодо апробації Державних стандартів професійно-технічної освіти з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Електрогазозварник».

Подробнее...

Наша гордість - майбутній науковець

   31 травня 2017 року відбулася урочиста подія: вперше в системі професійно-технічної освіти, було проведено науково-практичну конференцію. Тема конференції - «Україна очима молоді».

Подробнее...

Участь учнів центру в «Фестивалі сім’ї»

   28 травня 2017 року в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся «Фестиваль сім’ї». Свято пройшло під лозунгом «Щаслива родина - міцна країна».

Подробнее...

День Заводського району

   26 травня 2017 року відбулося урочисте святкування 48 річниці з дня заснування Заводського району. Наш район має багату, насичену бурхливими подіями історію та славні трудові традиції. Мешканців району привітали керівники міста та депутати міської ради.

Подробнее...

Відвідування міжнародної виставки «Машинобудування. Металургія»

   23-25 травня 2017 року в виставковому комплексі «Козак-Палац» відбулась 25 ювілейна міжнародна виставка «Машинобудування. Металургія».
   Ця виставка є провідним промисловим форумом в Україні. Щорічно вона презентує розробки в сфері машинобудування, металургії, ливарного виробництва, енергетики, автоматизації та ІТ-рішень.

Подробнее...

Навчання навикам надання першої медичної допомоги

   19 травня в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» пройшли навчання навикам надання першої медичної допомоги.

Подробнее...

Величезне і прекрасне слово – Мати. Від неї все на світі! Навіть світ!

   15 травня в Запорізькому політехнічному центрі відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному Дню матері. Свято матері в Україні відзначають у другу неділю травня.

Подробнее...

День Європи в Запоріжжі

   Учні Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, незважаючи на дощ, прийняли участь у святкуванні дня Європи в Україні. Урочисте відкриття заходу відбулося 14 травня на площі Фестивальній.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів Заводського району
«Зірковий шлях -2017»

   12 травня в гімназії № 46 відбулося нагородження грамотами та подяками найкращих учнів та педагогічних працівників Заводського району. Серед найкращих є учні та педагогічні працівники політехнічного центру професійно-технічної освіти: за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності було нагороджено учня групи ЕМ 124 Синякова Владислава та його майстра Бачурського М.І.; за ІІІ місце в обласному конкурсі «Запорізькі Викрутаси - 2017» було нагороджено ученицю групи ТХ 247 Безкровну Марію та керівника гуртка Єременко Т.В.; за ІІ місце у відкритій першості міста з кікбоксінгу нагороджено учня групи ЕГ 116 Угня Максима та його наставника, заступника директора з ВР Живицю М.А.

Подробнее...

Виховний захід, присвячений Великій перемозі

   Все більше спогадів і менше сподівань...
   І на чолі утрат сліди глибокі...
   Як непомітно ближчає та грань,
   що жде за нею прикінцевий спокій...
   10 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Великій перемозі над нацизмом у другій світовій війні.

Подробнее...