Відвідувачі

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Статистика відвідувань

Участь учнів політехнічного центру в засіданні клубу лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ

   14 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого центру «Чайка» (острів Хортиця) відбулося засідання клубу лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області на тему «Формування лідерських навичок молоді до активної участі у громадському житті».

Подробнее...

Подяка Володимиру Федоровичу

   Вітаємо директора Запорізького політехнічного центру Полухіна Володимира Федоровича з Подякою Заводської районної адміністрації за активну участь в підготовці та проведенні заходів до 48- річниці з дня заснування Заводського району.

Подробнее...

Поздоровлення на день захисту дітей

   1 червня 2017 року директор ДНЗ « Запорізький політехнічний центр професійно- технічної освіти» депутат Запорізької міської ради Полухін Володимир Федорович взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей. Свято відбулося у будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. У вітальному слові для батьків та дітей Полухін В.Ф. відзначив день захисту дітей - прекрасне свято радості і одвічної надії.

Подробнее...

Засідання робочої групи

   З метою модернізації змісту і структури професійно-технічної освіти, відповідно до вимог ринку праці та з урахуванням потреб підприємств-замовників кадрів, на базі Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» 01 червня 2017 року відбулося засідання чотирьохсторонньої робочої групи щодо апробації Державних стандартів професійно-технічної освіти з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Електрогазозварник».

Подробнее...

Наша гордість - майбутній науковець

   31 травня 2017 року відбулася урочиста подія: вперше в системі професійно-технічної освіти, було проведено науково-практичну конференцію. Тема конференції - «Україна очима молоді».

Подробнее...

Участь учнів центру в «Фестивалі сім’ї»

   28 травня 2017 року в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся «Фестиваль сім’ї». Свято пройшло під лозунгом «Щаслива родина - міцна країна».

Подробнее...

День Заводського району

   26 травня 2017 року відбулося урочисте святкування 48 річниці з дня заснування Заводського району. Наш район має багату, насичену бурхливими подіями історію та славні трудові традиції. Мешканців району привітали керівники міста та депутати міської ради.

Подробнее...

Відвідування міжнародної виставки «Машинобудування. Металургія»

   23-25 травня 2017 року в виставковому комплексі «Козак-Палац» відбулась 25 ювілейна міжнародна виставка «Машинобудування. Металургія».
   Ця виставка є провідним промисловим форумом в Україні. Щорічно вона презентує розробки в сфері машинобудування, металургії, ливарного виробництва, енергетики, автоматизації та ІТ-рішень.

Подробнее...

Навчання навикам надання першої медичної допомоги

   19 травня в ДНЗ «Запорізький ПЦПТО» пройшли навчання навикам надання першої медичної допомоги.

Подробнее...

Величезне і прекрасне слово – Мати. Від неї все на світі! Навіть світ!

   15 травня в Запорізькому політехнічному центрі відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному Дню матері. Свято матері в Україні відзначають у другу неділю травня.

Подробнее...

День Європи в Запоріжжі

   Учні Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, незважаючи на дощ, прийняли участь у святкуванні дня Європи в Україні. Урочисте відкриття заходу відбулося 14 травня на площі Фестивальній.

Подробнее...

Нагородження найкращих учнів Заводського району
«Зірковий шлях -2017»

   12 травня в гімназії № 46 відбулося нагородження грамотами та подяками найкращих учнів та педагогічних працівників Заводського району. Серед найкращих є учні та педагогічні працівники політехнічного центру професійно-технічної освіти: за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності було нагороджено учня групи ЕМ 124 Синякова Владислава та його майстра Бачурського М.І.; за ІІІ місце в обласному конкурсі «Запорізькі Викрутаси - 2017» було нагороджено ученицю групи ТХ 247 Безкровну Марію та керівника гуртка Єременко Т.В.; за ІІ місце у відкритій першості міста з кікбоксінгу нагороджено учня групи ЕГ 116 Угня Максима та його наставника, заступника директора з ВР Живицю М.А.

Подробнее...

Виховний захід, присвячений Великій перемозі

   Все більше спогадів і менше сподівань...
   І на чолі утрат сліди глибокі...
   Як непомітно ближчає та грань,
   що жде за нею прикінцевий спокій...
   10 травня 2017 року в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся виховний захід, присвячений Великій перемозі над нацизмом у другій світовій війні.

Подробнее...

Відкрита виховна година до свята Перемоги

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

Подробнее...

«Містер центр - 2017»

   Ми звикли до конкурсів дівочої краси, але на правах справедливості і рівності в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти 4 травня відбувся конкурс серед юнаків - «Містер центр - 2017». Це було незвичне свято, в ньому взяли участь учні першого та другого курсів: Фомічов Олександр, учень групи ЕМ 125; Корховий Данило, учень групи КК 145; Горошко Олександр, учень групи ЕГ 116; Юдников Руслан, учень групи ЕГ 116; Швець Олександр, учень групи КК146.

Подробнее...

День відкритих дверей для випускників

загальноосвітніх шкіл Заводського району

   26 та 28 квітня в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбувся день відкритих дверей для випускників ЗОШ № 13, № 21 та № 85. Були присутні учні 8-х, 9-х та 11-х класів. Працівники групи Метінвест підготували для школярів тренінг спрямований на формування інтересів підлітків.

Подробнее...

Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

   З 25 по 28 квітня 2017 року на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
   За період існування конкурсу змінювалися форми його проведення, учасникам пропонувалися конкурсні випробування різної складності та змісту, та незмінною була його мета – виявити кращого у професії електромонтера, підвищити майстерність. А головне – піднести престиж робітничої професії та популяризувати її серед молоді.

Подробнее...

Участь учнів центру в привітанні на Пасху мешканців м. Запоріжжя

   За участю учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти на базі якого засновано козацький курінь – отаман – заступник директора з ВР Живиця М.А., було організована охорону вірян під час урочистої служби силами координаційної ради козаків Запорізької ОДА, МГО «Міжнародний союз козаків «Запорізька Січ». Керівники козацьких організацій та молоді козаки прийняли участь в урочистій ході та молебні з нагоди Пасхи в церкві Святого Миколая в Хортицькому районі.

Подробнее...

Директорська зустріч з дітьми-сиротами

та дітьми, позбавленими батьківського піклування

   14 квітня, напередодні свята Пасхи в Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти відбулася директорська зустріч з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Подробнее...

Участь учнів Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти

в акції «Великодній кошик на передову»

   Учні Запорізького політехнічго центру професійно-технічної освіти з нагоди великого свята Пасхи напекли для бійців, які знаходяться в зоні АТО, солодких та смачних пирогів, які передали волонтерам кореспондентам «Індустріального Запоріжжя». Нехай радісні Пасхальні дні стануть благодатним початком нових перемог і звершень на життєвому шляху тих, хто й сьогодні захищає свободу і незалежність нашої рідної України.

Подробнее...